+38 068 39 000 99

Про компанію

ТМ «Швидкоff» – виробник одноразового пластикового посуду, каталог якої налічує безліч позицій даної продукції. Наші потужності дозволяють виготовляти тару у великих об’ємах для забезпечення харчових та інших компаній потрібними товарами. Кожна одиниця виконана за жорсткими стандартами якості, які відповідають вимогам Міністерства охорони здоров’я України.

Сучасне обладнання та використання найякіснішої сировини класифікують нашу продукцію європейського зразка, що впливає на її безпеку при користуванні.

Можливості виробництва ТМ «Швидкоff»

Основна перевага нашої роботи – це власне виробництво значної потужності. Виконуємо замовлення клієнтів у найкоротші терміни, а наші ціни лояльні та доступні.

У нашому каталозі ви знайдете:

  • Паперову продукцію. Стакани паперові білі чи з принтом у різних об’ємах – від 110 мл до 340 мл.
  • Столові прибори. Чайні, десертні та столові ложки різного забарвлення, виделки для будь-якого призначення, ножі, які дійсно ріжуть.
  • Склоподібні товари. Стакани, чарки, тарілки, миски, виделки, ножі прозорого, чорного чи іншого кольору, які важко відрізнити на перший погляд від скляних. Виглядають дуже стильно.
  • Прикраси. Шпажки з оригінальними дизайнами стануть красивою прикрасою для сервірування столу.
  • Мішалки. Оригінальні та довершені рішення для ваших напоїв.

На нашому сайті ви можете завантажити прайс із оптовими цінами та ознайомитися із нашою продукцією. Ми гарантуємо відповідальний підхід та виконання замовлень вчасно.

З нами співпрацюють як відомі компанії, так і малий бізнес: заклади харчування, кафе, ресторани, магазини та торгові мережі. Правильний підхід, бажання розвиватися та наявність новітніх технологій виробництва дозволили нам налагодити співпрацю із багатьма замовниками з різних сфер. Ми маємо досвід вибудовування плідних робочих стосунків завдяки тісній співпраці, лояльному ставленню та, звичайно ж, якісному виробництву.